Продюсер українського фільму-номінанта на "Оскар" про перемогу стрічки "Навальний": Російська пропаганда діє

Продюсер фільму "Будинок зі скалок" Азад Сафаров заявив, що їхня мета була привернути якомога більше уваги до України, і попереду ще багато роботи

Про це Азад Сафаров написав у Facebook.

Продюсер документальної стрічки "Будинок зі скалок" про дітей з Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації прокоментував те, що "Оскар" за найкращий документальний фільм отримала документалка про російського опозиційного політика Олексія Навального "Навальний".

Сафаров зазначив, що шкодує, що вони з командою не змогли принести "Оскар" Україні та "подарувати маленьку радість українцям в ці важкі часи". 

"Ми мали виграти не тому, що ми з України, атому, що фільм глибокий, цінний і талановито знятий данським режисером Сімоном Леренгом Вілмонтом і зроблений крутою командою. Але сьогоднішній вечір ще раз довів, що російська пропаганда дуже добре діє і вміє розкручувати псевдогероїв там, де героїв нема. А значить у нас ще багато роботи", - наголосив продюсер.

Сафаров відзначив, що, перебуваючи в США впродовж останніх 10 днів, вони багато говорили про російські злочини, про російську війну проти України і про російські фейки.

"Наша мета була через фільм "Будинок зі скалок" привернути якомога більше уваги до України. І дві чудові наші героїні з тимчасово окупованого Росією Лисичанську усюди були з нами", - пояснив Сафаров.

Він поділився, що в США їх усюди вітали, підтримували, обіймали і розпитували все про Україну. Він зауважив, що американці "дійсно дуже і дуже переживають за Україну".

"Ми, як і багато крутих українських режисерів і продюсерів, робитимемо все, щоб в Україні був не лише "Оскар", а і багато інших нагород. Ми українці, ми не здаємось. Ми боремось далі", - додав він.

Фільм "Будинок зі скалок" (A House Made of Splinters) виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії розповідає про дітей зі складних родин, які потрапили до притулку поруч із лінією фронту. У притулку вони проводять дев'ять місяців – і або повертаються до батьків, або потрапляють в інтернат чи названу родину.

Зйомки документального фільму тривали два роки на Донбасі, а прем'єра відбулася в січні 2022 року.

Більше новин з життя зірок читайте на сайті Еспресо.Таблоїд