"Щільний графік занять": сім'я Брюса Вілліса розповіла, як допомагає йому жити з деменцією

Нещодавно діагностована у голлівудської зірки лобно-скронева деменція згуртувала близьких Брюса Вілліса, які допомагають йому жити "якомога повноціннішим життям" 

Про це пише People.

Сім'я зірки "Міцного горішка" — дружина Емма Гемінг Вілліс, їхні діти - 10 річна Мейбл і 8-річна Евелін, колишня дружина Демі Мур і їхні діти 34-річна Румер Вілліс, 31-річна Скаут Вілліс і 29-річна Таллула Вілліс зосереджені на тому, щоб допомогти йому у боротьбі з хворобою.

"Найголовніше для Брюса - підтримувати його активним. У нього щодня насичений заняттями графік. Вони стежать за тим, щоб його тіло та мозок тренувалися", — розповів інсайдер, близький до родини актора.

Джерело зазначило, що всі близькі Вілліса об'єднались зараз і стали "ближче, ніж будь-коли. 44-річна Емма намагається зберегти якомога більше позитивних спогадів для Мейбл та Евелін про їхнього батька.

"Вона хоче, щоб вони пам’ятали Брюса як дивовижного, веселого тата. Вона хоче, щоб у них залишилися про нього найкращі спогади", - поділився інсайдер.

Відтоді як навесні 2022 року родина актора оголосили про діагноз Брюса – афазія, його хвороба прогресувала. 16 лютого лікарі озвучили більш конкретний діагноз: лобно-скронева деменція (відома як FTD). 

"Брюс завжди вірив у те, що потрібно використовувати свій голос у світі, щоб допомагати іншим і підвищувати обізнаність про важливі проблеми як публічно, так і особисто. Ми глибоко в собі переконані, що – якби він міг сьогодні – він хотів би відповісти, привернувши увагу всього світу до хвороби", - заявили близькі "міцного горішка".

Лобно-скронева деменція — це всеосяжний термін для групи розладів головного мозку, які уражують лобову і скроневу частини мозку.  Це означає, що частини цих ділянок атрофуються, а зменшення цих ділянок може спричинити проблеми з мовленням, емоційні проблеми та зміни в поведінці.

Інші симптоми можуть включати втрату рухових навичок — проблеми з ходьбою, ковтанням або м’язові спазми. Симптоми, як правило, погіршуються з часом.  Пацієнти зазвичай починають помічати симптоми у віці від 40 до 65 років, але це може вплинути на людей і молодшого віку. Це найпоширеніша форма деменції у людей до 60 років.

Більше новин з життя зірок читайте на сайті Еспресо.Таблоїд