Тести на фертильність та штучне запліднення: німецька компанія допоможе своїм працівникам народити дітей
Німецький концерн Merck, що спеціалізується на репродуктивній медицині, запустив програму підтримки власних співробітників у питаннях планування сім'ї
Про це пише DW.
Світовий лідер у сфері репродуктивної медицини Merck вирішив підтримати своїх співробітників. Німецький концерн, що займається технологіями запліднення in vitro, ініціював нову програму підтримки власних співробітників у питаннях планування сім'ї. Програма стартувала у жовтні 2023 року одразу на восьми ринках - у Німеччині, Великій Британії, Швейцарії, Китаї, Індії, Тайвані, Бразилії та Мексиці. 2024 року до неї приєднаються й інші країни.
Концерн готовий сплатити своїм підлеглим не лише ЕКЗ, а й тести на фертильність, гормональну терапію, штучне запліднення та заморожування яйцеклітин. Співробітники зможуть скористатися будь-якими технологіями та процедурами, якщо на те будуть рекомендації лікаря. Схема підбирається індивідуально, залежно від пари, причому для лікування зовсім не обов'язково користуватися препаратами Merсk.
"Це широка програма, причому широка як у сенсі кола співробітників, які можуть скористатися нашою пропозицією, так і спектру послуг, які їм доступні. Заздалегідь назвати суму витрат складно. Вартість тестів і процедур у різних країнах різна. Крім того, співробітнику може знадобитися перевірка фертильності, що коштує кілька сотень євро, або знадобиться запліднення in vitro, що коштує вже кілька тисяч євро", - розповіла голова відділу кадрів компанії Хадіджа Бен Хаммада.
Вона поділилась, що реакція співробітників була позитивною. Зазначається, що у такий спосіб компанія бореться за кваліфіковані робочі кадри. Лідеру технологій у сфері запліднення добре відомі негативні сторони безплідності - емоційне та фінансове навантаження, яке лягає на плечі пар, які намагаються народити дитину.
"Наша мета - взяти частину турбот на себе", - наголошує представник німецького підприємства.
Вікових обмежень немає. Якщо є рекомендації лікаря на проведення тих чи інших процедур, то концерн бере витрати на себе.
"Є лише одне важливе "але". У деяких країнах можуть бути певні законодавчі обмеження щодо проведення процедур запліднення, які ми, звичайно, враховуємо", - додала Хадіджа Бен Хаммада.
- Актуальне
- Важливе