Вовки, що живуть на брокерських біржах: все про фільм Мартіна Скорсезе "Вовк з Волл-стріт"

"Вовк з Волл-стріт" - біографічна драма режисера Мартіна Скорсезе. Кінострічка вийшла у 2013 році в США. Фільм заснований на реальних подіях про стрімкий злет та падіння біржового брокера

У кінофільмі "Вовк з Волл-стріт" ви не побачите звичну історію відомих кінофільмів, де у фіналі на глядача чатує довгоочікувана, вибудована логікою, мораль.

Та все ж ви побачите комедію. Та гумору чорного буде значно більше. Подекуди й гіркого, щирого й болючого. Як режисер Скорсезе досяг найвищих щаблів успіху у створенні комедії саме такого ґатунку.

В основу кінострічки покладена реальна історія з життя брокера Джордана Белфорта. 

Завдяки надто сильним якостям характеру, зокрема настирливості в комплекті із повною безпринципністю, Джордан створив мегаприбуткову компанію "Stratton Oakmont". І при цьому чоловік зумів із фантастичною легкістю злетіти вниз. Адже втрапив у надто сильну наркотичну залежність, яка "зривала голову" й заважала правильно мислити.

Глядача чекають 3 години скаженого кокаїнового драйву та сексу, відбірних монологів головного героя, які можна розібрати на цитати, чимало гарної музики й хороших пісень та велика кількість ненормативної лексики.

Сценарист кінофільму Вінтер основою для написання сценарію кінострічки взяв мемуари самого Белфорта - славнозвісного брокера із його злетом та падінням. "Вовк з Волл-стріт" - це гармонійний мікс гедонізму, нелегальних препаратів та спокусливої розпусти.

Головний герой Леонардо Ді Капріо зумів натуралістично, професійно та потужно переконливо подати свій образ, який викликає в глядача огиду, як у часи прийому так званої величі головного героя, так і в стані повної втрати людської подоби.

У фільмі також зібрано професійний склад акторів другого плану. Це і Жан Дюжарден, Меттью Макконахі та Роб Райнер.

Та все ж пальму верховенства у цій кінострічці варто віддати режисерові, який встиг розміняти на той час восьмий десяток.  Три години показу кінострічки летять невгамовно, не дозволяючи глядачеві відірвати очей. І це вкотре доводить, що професіоналізм не підвладний віку. У фільми є один невеличкий, але цікавий момент, про який, мабуть, відомо не всім. Реальний Белфорд з’являється в самому фіналі. Вони із Ді Капріо стоятимуть на одній сцені. Такий собі невидимий завершальний штрих маестро Скорсезе.