Життя та "загибель" Дмитра Комарова
Дмитро Комаров, український військовий журналіст, мандрівник, фотограф, автор і ведучий програми "Світ навиворіт", заслужений журналіст України
Український ведучий і журналіст Дмитро Комаров цього року відсвяткував круглу дату. Чоловікові виповнилося 40 років. За цей час він встиг не тільки об'їздити мало не увесь світ, а й стати знаковим журналістом країни.
Біографія Дмитра Комарова
Дмитро народився 17 червня 1983 року в Києві. За першою освітою — інженер (Національний транспортний університет). За другою — фахівець зі зв'язків з громадськістю (Київський національний університет культури і мистецтв). У журналістику Дмитро Комаров прийшов ще у юнацтві. Його перша стаття вийшла у тижневику "Теленеделя". Йому на той час було дванадцять років. А вже у шістнадцять Дмитро отримав свою першу дорослу роботу. У тижневику він обіймав посаду редактора колонки "Чоловік".
У сімнадцять років Дмитро вже працював фотокореспондентом. Він фотографував українських та світових зірок на гастролях у столиці. Як журналіст та фотограф Дмитро Комаров вже давно співпрацює з численними медіа України та зарубіжжя.
Одного разу Дмитро вирішив створити благодійну ініціативу #ЧашкаКави. Ця ініціатива допомагає збирати кошти для важкохворих дітей. За найменшими підрахунками #ЧашкаКави вже зібрала понад 38 мільйонів гривень та допомогла врятувати 32 дитячі життя.
Фото: novyny.live
Програма "Світ навиворіт"
Ще в студентські роки Дмитро захоплювався подорожами, в яких знайомився з місцевим населенням та культурою світу. З кожним поверненням на батьківщину чоловік продавав свої фоторепортажі різним виданням та робив фотовиставки.
В одній з поїздок Таїландом в Дмитра народилася ідея створити авторську програму про подорожі. Так народився "Світ навиворіт".
Станом на 2022 рік вийшло вже 12 сезонів про 16 країн світу.
13-ий сезон було зірвано через широкомасштабне вторгнення Росії на територію нашої країни.
У 2021 році Дмитро Комаров запустив новий авторський проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим".
Станом на січень 2022 року вже вийшло два сезони проєкту.
Фото: www.facebook.com/1plus1.DmitroKomarov
"Загибель" Дмитра Комарова
В пресі часто ходять чутки про смерть Дмитра Комарова.
"Тебе не було давно в соцмережах", - це питання, скажу м'яко, мене дістало. Помер, убили і таке інше. Увага: тому, що "довго" не було у соцмережах. А що таке довго? А як часто я маю писати? І чи повинен взагалі? Хто це визначає? Я не збирався писати цей пост, але по дорозі на зустріч знову запитали, чи живий, бо немає в соцмережах. Якщо хтось переживає – я повинен повідомити: ось сьогоднішнє фото. Працюю. Сьогодні у піджаку. Вчора у камуфляжі. А завтра буде завтра", - написав Дмитро у своєму Instagram каналі.
Сім’я Дмитра Комарова
У 2019 році Дмитро Комаров одружився з Олександрою Кучеренко - "Міс Україна 2016". Вінчання подружньої пари відбулося у православному храмі Єрусалима, а на медовий місяць вони полетіли на Мальдіви.
Телемандрівник Дмитро Комаров щасливий у шлюбі з красунею-дружиною Олександрою, але дітей у пари поки що немає. А ось сам ведучий виріс у багатодітній родині.
"Рік" Комарова
Фото: www.facebook.com/1plus1.DmitroKomarov
"РІК" – документальний проєкт Дмитра Комарова.
Комаров став першим українським журналістом, який побачив та зафільмував жахіття тільки но звільнених від окупантів Ірпеня, Бучі та Гостомеля.
Він спостерігав перші людські емоції одразу після деокупації Київщини, Харківщини, Херсонщини.
Документальний проєкт "Рік" - це авторський погляд Дмитра Комарова на війну.
За кадром. Генерал Залужний
Від початку широкомасштабного вторгнення Росії на територію України Дмитро Комаров відкрито засуджує дії окупанта.
Фото: З соціальних мереж Дмитра Комарова
Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Федорович Залужний дав велике й розгорнуте інтерв'ю Дмитру Комарову.
"Наша перемога однозначно – звільнення усієї окупованої території України. Вся територія має бути звільнена. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все що відбулась і розпочалось 24 лютого ніколи не повторилось. Це має бути відбудована така військова інституція, яка ніколи не дасть можливість росіянам повторити все", - сказав головнокомандувач.
Залужний поділився військовими таємницями, які тільки тепер можна озвучувати. Він розповів, як ЗСУ непомітно переміщували техніку по країні, та які рішення допомогли Україні вистояти в лютому-березні та в перші дні широкомасштабного вторгнення.
- Актуальне
- Важливе